Pyszna śmietanka ŁACIATA o zawartości tłuszczu 10 lub 12% jest idealnym dodatkiem do każdego rodzaju kawy. Śmietanka ŁACIATA uczyni kawę smaczniejszą i delikatniejszą! Doskonałe śmietany i śmietanki Łaciata to podstawa dobrego smaku wielu potraw. Im więcej kupisz, tym mniej zapłacisz za dostawę. Jeśli złożysz zamówienie w naszym sklepie internetowym dziś do 17, to paczki możesz oczekiwać już jutro.

 
5900820000431 5900820000431 Łaciata
PREIS REDUZIERT -10%
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
12% Fett 500 ml
14,38zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
8
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
Verfallsdatum 2026-11-20
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,30zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
1
Łaciata Kaffeesahne 10x10g
5 5
5 13 Łaciata Kaffeesahne 10x10g
Verfallsdatum 2027-02-04
5900820001858 5900820001858 Łaciata
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,50zł/kg

Preis: 2,35 zł

PLN
1
40
Łaciata Kaffeesahne 10x10g
5 5
5 13 Łaciata Kaffeesahne 10x10g
Verfallsdatum 2027-02-17
5900820000448 5900820000448 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
18% Fett 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
4 5
4.5 9 Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
Verfallsdatum 2026-12-20
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Fett 250 ml
16,96zł/l

Preis: 4,24 zł

PLN
1
7
Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
5 5
5 1 Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Verfallsdatum 2026-12-07
5900820008055 5900820008055 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Fett 250 ml
17,80zł/l

Preis: 4,45 zł

PLN
1
18
Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
5 5
5 1 Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Verfallsdatum 2027-01-20
5900820008062 5900820008062 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT-Creme 18% Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
Fett 250 ml
19,04zł/l

Preis: 4,76 zł

PLN
1
9
Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
4 5
4.5 11 Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
Verfallsdatum 2026-12-08
5900820008079 5900820008079 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT-Creme 30% Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
Fett 250 ml
22,92zł/l

Preis: 5,73 zł

PLN
1
16
Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
Verfallsdatum 2027-01-07
5900820000431 5900820000431 Łaciata
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
12% Fett 500 ml
15,98zł/l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
Verfallsdatum 2026-12-21
5900820019440 5900820019440 Łaciata
Łaciata Łaciata-Creme 36 % Łaciata Łaciata-Creme 36 %
500 ml
23,98zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Łaciata Łaciata-Creme 36 %
5 5
5 1 Łaciata Łaciata-Creme 36 %
Verfallsdatum 2026-11-25
5900820000455 5900820000455 Łaciata
Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
21,32zł/l

Preis: 10,66 zł

PLN
1
8
Łaciata Łaciata-Creme für
4 5
4.5 10 Łaciata Łaciata-Creme für
Verfallsdatum 2027-01-07
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5