Łaciata UHT-Creme 12% Fett

Łaciata
51Łaciata UHT-Creme 12% Fett
Łaciata UHT-Creme 12% FettŁaciata UHT-Creme 12% Fett
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-20

pojemność

cena za litr

17,80 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820008055

5900820008055

Preis: 4,45 zł

4.45 PLN 2027-01-20 NewCondition
Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
Fett 250 ml
16,96zł/l

Preis: 4,24 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-12-07
śmietanka, stabilizatory: E339, E407, zawartość tłuszczu 12%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna566 kJ/137 kcal
tłuszcz w tym:12 g
- kwasy tłuszczowe nasycone8,0 g
węglowodany w tym:4,2 g
- cukry4,2 g
białko3,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do zup, sosów i sałatek, bez GMO - z polskiego mleka od krów karmionych paszami wolnymi od GMO
Marke:Łaciata
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 12%.
Weitere Informationen:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Zubereitung und Verwendung:Wstrząsnąć przed otwarciem
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łaciata Łaciata UHT-Creme 30% Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
    Fett 250 ml
    22,92zł/l

    Preis: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 18% Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
    Fett 250 ml
    19,04zł/l

    Preis: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-12-08
    Bakoma Bakoma-Schlagsahnespray Bakoma Bakoma-Schlagsahnespray
    Verfallsdatum 2027-03-06
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
    12% Fett 500 ml
    15,98zł/l

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-21
    Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36% Łowicka Łowicka Sahnekuchen 36%
    UHT 500 g
    24,56zł/kg

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-15
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% Fett 500 ml
    16,50zł/l

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
    UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
    21,32zł/l

    Preis: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
    100 g
    23,30zł/kg

    Preis: 2,33 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-04
    Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
    18% Fett 500 ml
    17,98zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-12-20
    Łaciata Łaciata-Creme 36 % Łaciata Łaciata-Creme 36 %
    500 ml
    23,98zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-25
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5