Kaffeesahne 10x10g

Łaciata
513Kaffeesahne 10x10g
Kaffeesahne 10x10gKaffeesahne 10x10g
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

23,50 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820001858

5900820001858

Preis: 2,35 zł

2.35 PLN 2027-02-17 NewCondition
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,30zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-04
Łaciata Kaffeesahne 10x10g Łaciata Kaffeesahne 10x10g
100 g
23,50zł/kg

Preis: 2,35 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-02-17

śmietanka, stabilizator: karagen


Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna496 kJ/120 kcal
tłuszcz w tym10 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 6,0 g
węglowodany w tym4,5 g
- cukry 4,5 g
białko2,9 g
sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Łaciata
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Śmietanka UHT do kawy.
Weitere Informationen:10% tłuszczu
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż +25°C.
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Rücksendeadresse:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 13 ocen.




    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Cremona klassische Kaffeeweißer Cremona klassische Kaffeeweißer
    Verfallsdatum 2028-06-30
    SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
    250 ml
    27,96zł/l

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-12-17
    Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme Łaciata Łaciata UHT-Kaffeecreme
    12% Fett 500 ml
    15,98zł/l

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-21
    Łaciata Łaciata-Creme für Łaciata Łaciata-Creme für
    UHT-Desserts 30% Fett 500 ml
    21,32zł/l

    Preis: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT Suppencreme Łaciata Łaciata UHT Suppencreme
    18% Fett 500 ml
    17,98zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-12-20
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 12% Łaciata Łaciata UHT-Creme 12%
    Fett 250 ml
    16,96zł/l

    Preis: 4,24 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-12-07
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 30% Łaciata Łaciata UHT-Creme 30%
    Fett 250 ml
    22,92zł/l

    Preis: 5,73 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Łaciata Łaciata UHT-Creme 18% Łaciata Łaciata UHT-Creme 18%
    Fett 250 ml
    19,04zł/l

    Preis: 4,76 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-12-08
    Łaciata Łaciata-Creme 36 % Łaciata Łaciata-Creme 36 %
    500 ml
    23,98zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-25
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5