Danmis Ziegenmilch UHT

Danmis
55
smaczneDanmis Ziegenmilch UHT
35
Jak na produkt pasteryzowany - niezły.Danmis Ziegenmilch UHT
42Danmis Ziegenmilch UHT
Danmis Ziegenmilch UHTDanmis Ziegenmilch UHT
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-11

pojemność

cena za litr

17,14 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901680000111

5901680000111

Preis: 8,57 zł

8.57 PLN 2027-02-11 NewCondition

Zawartość tłuszczu 2,5%.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:34:40smaczne
  • megalo , 2019-03-09 19:44:39Jak na produkt pasteryzowany - niezły.



Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
500 ml
5,40zł/l

Preis: 2,70 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-14
Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0%
1 litr

Preis: 5,14 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5%
1 litr

Preis: 5,13 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-05-14
Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT
1 litr

Preis: 4,61 zł

PLN
1
119
Verfallsdatum 2027-08-12
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
1 litr

Preis: 4,64 zł

PLN
1
84
Verfallsdatum 2027-08-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Danmis Danmis Ziegenkäsecreme Danmis Danmis Ziegenkäsecreme
thermisierter 125 g
87,92zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-12
Danmis Danmis hart Ziegenkäse Danmis Danmis hart Ziegenkäse
gereift Scheiben 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5