entsteinte grüne Oliven mit Sardellen gefüllt

Jolca
entsteinte grüne Oliven mit Sardellen gefülltentsteinte grüne Oliven mit Sardellen gefüllt
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-19

pojemność

cena za kilogram

32,93 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410667005706

8410667005706

Preis: 9,88 zł

9.88 PLN 2029-02-19 NewCondition
woda, oliwki zielone (Manzanilla de Sevilla), nadzienie z anchovis 6 % (anchovies, stabilizator - alginian sodu), substancja wzmacniająca smak i zapach (glutaminian sodu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy i mlekowy), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna641 kJ (156 kcal)
Tłuszcz16,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko1,3 g
Sól3,8 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Ryba : Zawiera
PRODUKT MOŻE ZAWIERAĆ PESTKI LUB FRAGMENTY PESTEK.
Marke:Jolca
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Oliwki zielone nadziewane anchois. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Hiszpania
Rücksendeadresse:
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Zitrone 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-01-21
Jolca entsteinte grüne Oliven Jolca entsteinte grüne Oliven
gefüllt mit Blauschimmelkäse 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-01-09
Jolca entsteinte grüne Oliven mit Jolca entsteinte grüne Oliven mit
Jalapeno- Paprika gefüllt 300 g
32,93zł/kg

Preis: 9,88 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-12-03
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Rolnik Rote-Bete- Chips Rolnik Rote-Bete- Chips
300 g
15,67zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-28
Runoland Runoland Boletus Runoland Runoland Boletus
mariniert BIO 300 g
106,63zł/kg

Preis: 31,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
mariniert BIO 300 g
58,40zł/kg

Preis: 17,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

Preis: 23,60 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-01-30
Jolca Jolca Grüne Oliven ohne Jolca Jolca Grüne Oliven ohne
Samen 230 g
40,30zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-10-14
Jolca Jolca schwarze Oliven, Jolca Jolca schwarze Oliven,
kernlos 230 g
42,91zł/kg

Preis: 9,87 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-05-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5