Sonko weißer Langkornreis

Sonko
45
Super Tak jak w opisieSonko weißer Langkornreis
55
To mój ulubiony ryż!Sonko weißer Langkornreis
48Sonko weißer Langkornreis

Ryż biały jest najczęściej spożywanym ryżem. Jego łagodny smak pozwala użyć go w każdej potrawie. Znakomicie sprawdza się tak w codziennej, tradycyjnej kuchni, jak i w przygotowaniu wykwintnych egzotycznych potraw. Może być daniem głównym lub dodatkiem do sałatek, przystawek czy deserów. Jest produktem lekkostrawnym oraz niskokalorycznym.

Sonko weißer LangkornreisSonko weißer Langkornreis
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-02

pojemność

cena za kilogram

7,32 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180010211

5902180010211

Preis: 7,32 zł

7.32 PLN 2028-04-02 NewCondition
Sonko Sonko weißer Langkornreis Sonko Sonko weißer Langkornreis
1 kg

Preis: 7,47 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2028-07-30

ryż biały długoziarnisty


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 1516 kJ
  357 kcal
Tłuszcz, w tym: 0,9 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany, w tym: 79,0 g
- cukry 0,1 g
Błonnik 0,7 g
Białko 7,9 g
Sól  

Ryż biały jest najczęściej spożywanym ryżem. Jego łagodny smak pozwala użyć go w każdej potrawie. Znakomicie sprawdza się tak w codziennej, tradycyjnej kuchni, jak i w przygotowaniu wykwintnych egzotycznych potraw. Może być daniem głównym lub dodatkiem do sałatek, przystawek czy deserów. Jest produktem lekkostrawnym oraz niskokalorycznym.


Marke:Risana
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ryż biały długoziarnisty
Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Zubereitung und Verwendung:

Sposób przygotowania:
Ryż opłukać wodą i odsączyć. Następnie wsypać ryż do garnka i zalać wodą w proporcji 1:3. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem na małym ogniu przez około 14 minut, okresowo mieszając. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić.


Verpackungsart:Torba papierowa
Adresse des Herstellers:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska


Rücksendeadresse:

Sonko Sp. z o.o.
ul. Ryżowa 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
Polska

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Renata.M , 2024-01-31 13:02:59Super Tak jak w opisie
  • megalo , 2019-03-09 19:55:40To mój ulubiony ryż!



Kupiec weißer Reis Kupiec weißer Reis
1 kg

Preis: 8,28 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-31
Kuchnia Gosposi Küchenmagd Kuchnia Gosposi Küchenmagd
Weißer Reis 1 kg

Preis: 6,86 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet Weißer Bio Planet Bio Planet Weißer
Jasminreis Glutenfrei BIO 1 kg

Preis: 16,23 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-12-31
Bio Planet Bio Rundkornreis Planet Bio Planet Bio Rundkornreis Planet
BIO
Bio Rundkornreis Planet BIO Bio Rundkornreis Planet BIO
BIO 1 kg

Preis: 19,25 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-12
Bio Planet Bio Planet Reis Basmati Bio Planet Bio Planet Reis Basmati
weiß BIO 1 kg

Preis: 17,60 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-12-04
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

Preis: 19,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-10-20
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-30
Kupiec Händler Weißer Reis 4x100 Kupiec Händler Weißer Reis 4x100
g 400 g
12,00zł/kg

Preis: 4,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Sonko Sonko
400 g
11,88zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-05-26
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Sonko Country Gerstengrütze Sonko Sonko Country Gerstengrütze
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Preis: 5,83 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-01
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Sonko geröstete Buchweizengrütze Sonko geröstete Buchweizengrütze
4 x 100g Beutel 400 g
16,13zł/kg

Preis: 6,45 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-03-30
Sonko Sonko Reiskuchen mit Sonko Sonko Reiskuchen mit
Sonnenblumenkernen 130 g
38,38zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5