bioragnica nouva

SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g

BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-01

pojemność

cena za kilogram

85,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689004897

8029689004897

Preis: 16,30 zł

16.30 PLN 2029-05-01 NewCondition

pomidory podsuszone* (54,48%), olej słonecznikowy* (33,60%), oliwa z oliwek extra virgin* (8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g


la BIO IDEA la BIO IDEA
Verfallsdatum 2028-11-30
Krakus Meerrettich Krakus Meerrettich
Verfallsdatum 2027-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
BIO
Bioragnica Nouva gegrillten Artischocken in Öl BIO Bioragnica Nouva gegrillten Artischocken in Öl BIO
gegrillten Artischocken in Öl BIO 190 g
91,95zł/kg

Preis: 17,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-11-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten
Hautlose BIO Dose 400 g
22,85zł/kg

Preis: 9,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
20,75zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-12-31
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake 280 g
53,54zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
entkernte schwarze Oliven in Salzlake BIO 280 g
53,54zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5