Alce Nero Pelati Tomaten Hautlose BIO Dose

Alce Nero
53Alce Nero Pelati Tomaten Hautlose BIO Dose

Opis:

Ekologiczne pomidory pelati. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Pomidory pelati*, sok pomidorowy*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 090003.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 83 kJ (20 kcal)

białko - 1,1 g

węglowodany - 2,9 g, w tym cukier - 2,7 g

tłuszcz - 0,4 g

błonnik - 0,8 g

sód - 14 mg

Alce Nero Pelati Tomaten Hautlose BIO DoseAlce Nero Pelati Tomaten Hautlose BIO Dose
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

22,85 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809468

8009004809468

Preis: 9,14 zł

9.14 PLN 2028-12-31 NewCondition

obrane pomidory pelati*, sok pomidorowy*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Opis:

Ekologiczne pomidory pelati. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Pomidory pelati*, sok pomidorowy*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 090003.

 

Wartość odżywcza w 100g:

wartość energetyczna - 83 kJ (20 kcal)

białko - 1,1 g

węglowodany - 2,9 g, w tym cukier - 2,7 g

tłuszcz - 0,4 g

błonnik - 0,8 g

sód - 14 mg


Marke:Alce Nero
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
    geschnitten in Dosen 400 g
    13,05zł/kg

    Preis: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
    400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-09-24
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
    20,75zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Rolnik Tomaten eigenen Saft Rolnik Tomaten eigenen Saft
    400 g
    10,28zł/kg

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-12-30
    Podravka Tomaten in Scheiben Podravka Tomaten in Scheiben
    geschnitten klassischen 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Podravka Podravka ganze Tomaten Podravka Podravka ganze Tomaten
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-09-21
    Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
    Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
    12,50zł/kg

    Preis: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-09-26
    Dawtona Dawton Tomatenkonserven Dawtona Dawton Tomatenkonserven
    mit Kräutern 400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-09-19
    Alce Nero Alce Nero Tomaten in BIO Alce Nero Alce Nero Tomaten in BIO
    Olivenöl getrocknet 330 g
    114,39zł/kg

    Preis: 37,75 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-30
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5