Jamar eine Gemüsemischung aus Karotten und Erbsen

Jamar
55
Ok.Jamar eine Gemüsemischung aus Karotten und Erbsen
52Jamar eine Gemüsemischung aus Karotten und Erbsen
Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Jamar eine Gemüsemischung aus Karotten und ErbsenJamar eine Gemüsemischung aus Karotten und Erbsen
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,04 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200947

5906716200947

Preis: 6,60 zł

kaufen 8 szt. für 6.45 zł/szt
6.60 PLN 2028-12-31 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia204 kJ / 48 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany6,5 g
- w tym cukry3,1 g
Błonnik3,7 g
Białko3,1 g
Sól0,80 g

Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Eigenschaften:naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich, Produkt polski
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mieszanka warzywna, konserwowa - marchew, groszek zielony. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:12:07Ok.



Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Mexikanische Jamar Jamar Mexikanische
Multi-Gemüse-Mischung 470 g
14,00zł/kg

Preis: 6,58 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-10-31
Hektor Hektor Company Mittagssalat Hektor Hektor Company Mittagssalat
470 g
12,74zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-07-30
Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
280 g
41,32zł/kg

Preis: 11,57 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-30
Rolnik Bauernsalat mit grünen Rolnik Bauernsalat mit grünen
Tomaten 850 g
9,76zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
890 g
8,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
460 g
13,02zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Jamar Jamar Rote Bete mit Jamar Jamar Rote Bete mit
Meerrettich 300 g
14,37zł/kg

Preis: 4,31 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5