Ketchup marki Włocławek jest od lat ceniony przez miliony konsumentów. Produkty marki możesz kupić w naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu. Im więcej kupisz, tym niższe będą koszty dostawy. Kupując przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Na terenie Polski dostawa bezpłatna przy zakupach za 200 zł.

 
5901248000911 5901248000911 Włocławek
PREIS REDUZIERT -10%
Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
Ketchup 480 g
12,58zł/kg

Preis: 6,04 zł

PLN
1
1
Włocławek Włocławek milder
4 5
4.5 14 Włocławek Włocławek milder
Verfallsdatum 2026-12-30
5901248001550 5901248001550 Włocławek
Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
Włocławek Glas würzigen Ketchup
5 5
5 3 Włocławek Glas würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-08-30
5901248001949 5901248001949 Włocławek
Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
Włocławek Ketchup mild jar
4 5
4.5 4 Włocławek Ketchup mild jar
Verfallsdatum 2027-08-30
5901248001444 5901248001444 Włocławek
Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
scharf 380 g 380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek Ketchup
4 5
4 1 Włocławek Wloclawek Ketchup
Verfallsdatum 2027-07-30
5901248001659 5901248001659 Włocławek
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
30% 190 g
27,11zł/kg

Preis: 5,15 zł

PLN
1
12
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
5 5
5 2 Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
Verfallsdatum 2028-05-30
5901248002076 5901248002076 Włocławek
Włocławek Wloclawek mild Ketchup Włocławek Wloclawek mild Ketchup
380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek mild Ketchup
5 5
5 1 Włocławek Wloclawek mild Ketchup
Verfallsdatum 2027-09-30
5901248001604 5901248001604 Włocławek
Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
Ketchup 480 g
14,00zł/kg

Preis: 6,72 zł

PLN
1
4
Włocławek Włocławek scharfer
4 5
4.5 10 Włocławek Włocławek scharfer
Verfallsdatum 2027-02-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5