Włocławek milder Ketchup

Włocławek
55
może byćWłocławek milder Ketchup
414Włocławek milder Ketchup
Włocławek milder KetchupWłocławek milder Ketchup
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

12,58 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248000911

5901248000911

Preis: 6,04 zł

6.04 PLN 2026-12-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera
z pomidorami z Kujaw, bez konserwantów, Polski Producent
Marke:Włocławek
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Gosia , 2015-09-27 10:23:17może być



Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
Ketchup 480 g
14,00zł/kg

Preis: 6,72 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-20
Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
Verfallsdatum 2027-08-30
Roleski Roleski Ketchup Marken Roleski Roleski Ketchup Marken
mild 450 g
16,73zł/kg

Preis: 7,53 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-17
Roleski Roleski Ketchup milde XXL Roleski Roleski Ketchup milde XXL
Tasche 2 kg
12,58zł/kg

Preis: 25,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-12
Roleski Roleski XXL Milder Ketchup Roleski Roleski XXL Milder Ketchup
Verfallsdatum 2027-03-05
Włocławek Wloclawek mild Ketchup Włocławek Wloclawek mild Ketchup
380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-09-30
Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-08-30
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
30% 190 g
27,11zł/kg

Preis: 5,15 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
scharf 380 g 380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5