Wloclawek Ketchup scharf 380 g

Włocławek
45
Specyficzny smak, słodszy i jednocześnie bardziej pikantny niż standard. Mi nie podszedł. Ale na pewno jest unikatowy! I z dużej ilości pomidorów. Dobrej jakości.Wloclawek Ketchup scharf 380 g
41Wloclawek Ketchup scharf 380 g
Wloclawek Ketchup scharf 380 gWloclawek Ketchup scharf 380 g
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001444

5901248001444

Preis: 6,99 zł

kaufen 10 szt. für 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3%) i cebuli (6,7%), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz <0,5 g
- w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 23 g
- w tym cukry 23 g
białko 1,7 g
sól 1,6 g

Seler : Zawiera
z pomidorami z Kujaw, Polski Producent, oryginalna receptura i smak od lat, bez konserwantów
Marke:Włocławek
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ketchup pikantny. Pasteryzowany.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.

  • megalo , 2019-03-09 19:55:14Specyficzny smak, słodszy i jednocześnie bardziej pikantny niż standard. Mi nie podszedł. Ale na pewno jest unikatowy! I z dużej ilości pomidorów. Dobrej jakości.



Włocławek Wloclawek mild Ketchup Włocławek Wloclawek mild Ketchup
380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-09-30
Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-21
Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
scharf 380 g
24,87zł/kg

Preis: 9,45 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-06-23
Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-06-30
Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
450 g
16,29zł/kg

Preis: 7,33 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-08-30
Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
Verfallsdatum 2027-08-30
Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
Ketchup 480 g
14,00zł/kg

Preis: 6,72 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-20
PREIS REDUZIERT -10%
Włocławek Włocławek milder Włocławek Włocławek milder
Ketchup 480 g
12,58zł/kg

Preis: 6,04 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-30
Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
30% 190 g
27,11zł/kg

Preis: 5,15 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5