Lisner
25
To nie są matjasy tylko filety śledziowe ala matjas.
55
Pyszna
415
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-13

pojemność

cena za kilogram

44,91 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344016697

5900344016697

Preis: 9,88 zł

9.88 PLN 2026-11-13 NewCondition
Lisner Lisner
Verfallsdatum 2026-10-31
80 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)* [śledź, sól, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu)], olej rzepakowy, substancja konserwująca (benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g po odsączeniu:
Energia727 kJ / 175 kcal
Tłuszcz12,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g
Węglowodany0,1 g
w tym cukry0,0 g
Białko15,0 g
Sól6,4 g
Witamina D9,7 µg (194 % DRWS**)
Kwasy tłuszczowe Omega-32,45 g
Kwasy tłuszczowe EPA i DHA1,25 g
** Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Skorupiaki : Może zawierać
Ryba : Zawiera
Soja : Może zawierać
Źródło witaminy D. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Źródło kwasów tłuszczowych omega-3. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Eigenschaften:dzika ryba, witamina D wspiera odporność, omega 3 źródło kwasów, bez glutenu
Marke:Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Solone filety bez skóry ze śledzia atlantyckiego w oleju rzepakowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Zubereitung und Verwendung:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Tacka
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 15 ocen.

  • 2025-08-19 07:21:29To nie są matjasy tylko filety śledziowe ala matjas.
  • Barbara , 2020-10-09 12:10:06Pyszna



Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
aromatischen würzigen Marinade 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Rural Heringsfilets in Öl Lisner Rural Heringsfilets in Öl
mit Zwiebeln 600 g
36,65zł/kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-22
Lisner Lisner Bismarck Lisner Lisner Bismarck
Essig-Gewürz-Sauce Heringsscheiben in aromatischer 400 g
36,53zł/kg

Preis: 14,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-20
Rafa Heringsfilets in Essig Rafa Heringsfilets in Essig
gebacken 1 kg

Preis: 21,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-03
MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
250 g
54,56zł/kg

Preis: 13,64 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2030-06-09
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Anchois-Sardellen in BIO-Olivenöl extra vergine 78 g
309,62zł/kg

Preis: 24,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-17
Rafa Riff Bismarck mariniert Rafa Riff Bismarck mariniert
Verfallsdatum 2026-10-27
Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
300 g
38,07zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-25
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
280 g
40,79zł/kg

Preis: 11,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-11
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
Lachs mit Schnittlauch 80 g
53,25zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-03
Lisner Hering in Joghurt-Sauce Lisner Hering in Joghurt-Sauce
Verfallsdatum 2026-11-05
Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
170 g
46,12zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5