Rote-Bete- Chips

Dawtona
55
Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczkiRote-Bete- Chips
46Rote-Bete- Chips
Rote-Bete- ChipsRote-Bete- Chips
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-17

pojemność

cena za kilogram

11,51 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004185

5901713004185

Preis: 5,87 zł

5.87 PLN 2028-03-17 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna193 kJ / 46 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry6,0 g
Błonnik2,0 g
Białko1,6 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Buraczki wiórki. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Anna , 2015-12-14 19:53:59Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczki



Dawtona Dawtona Karotten und Dawtona Dawtona Karotten und
Erbsen 510 g
12,86zł/kg

Preis: 6,56 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-07-24
Hektor Hektor Bohnen aus der Dose Hektor Hektor Bohnen aus der Dose
510 g
10,24zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-02-12
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

Preis: 7,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-09-30
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
12,50zł/kg

Preis: 5 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-09-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5