Bifix
55
Ok.
55
Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
masa netto

masa netto

25 torebek

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-03-20

pojemność

cena za kilogram

0,20 zł / torebek

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483020101

5901483020101

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2029-03-20 NewCondition
owoce maliny 52 %, kwiat hibiskusa, owoce aronii, jabłko, koncentrat soku z aronii, aromat, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna213 kJ/50 kcal
tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany10 g
w tym cukry5,1 g
białko0,9 g
sól0 g

Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Eigenschaften:gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki, duża zawartość owoców, rodzinna firma, biodegradowalne torebki, oryginalna receptura, Doceń polskie - Top Produkt
Marke:Bifix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowa ekspresowa.
Weitere Informationen:Masa netto: 20 x 2,5 - 50 g e
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem. Parzyć 3-5 min.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2025-07-08 18:11:29Ok.



Bifix Bifix Früchtetee Bifix Bifix Früchtetee
Verfallsdatum 2029-04-30
Bifix Bifix Früchtetee Cranberry Bifix Bifix Früchtetee Cranberry
25 torebek

Preis: 4,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-04-07
Ekoland granuliert Tee Zitrone Ekoland granuliert Tee Zitrone
300 g
25,47zł/kg

Preis: 7,64 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-09-30
Ekoland Raspberry Tee granuliert Ekoland Raspberry Tee granuliert
300 g
28,30zł/kg

Preis: 8,49 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-11-30
Ekoland granuliert Tee Tutti Ekoland granuliert Tee Tutti
Frutti 300 g
25,07zł/kg

Preis: 7,52 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-09-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Himbeertee 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-05-31
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Cranberry Tee 20 szt.

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-30
Bifix Früchte Tee in Beuteln von Bifix Früchte Tee in Beuteln von
Cranberry- Himbeer 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-29
Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-05-14
Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
Roter Busch Tee 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-05-26
Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
DoppeltaschenPreiselbeeren mit einer Granate 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2029-04-29
Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
DoppeltaschenBriar mit Himbeer 20 szt.

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-04-14
Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel) Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel)
mit Zitronengeschmack 40 g
155,00zł/kg

Preis: 6,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-06-10
Bifix Minze Kräutertee Bifix Minze Kräutertee
20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-05-07
Bifix BiFix Kamille Kräutertee im Bifix BiFix Kamille Kräutertee im
Teebeutel 20 szt.

Preis: 4,12 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5