Bifix Früchtetee

Bifix
51Bifix Früchtetee
Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Bifix FrüchteteeBifix Früchtetee
masa netto

masa netto

25 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-30

pojemność

cena za sztukę

0,20 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483010102

5901483010102

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2029-04-30 NewCondition
owoce aronii 35 %, jabłko 25 %, kwiat hibiskusa 11 %, owoce maliny 9 %, owoce czarnej porzeczki 9 %, skórka pomarańczy 4 %, koncentrat soku z aronii, aromat, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: 100 g
wartość energetyczna241 kJ / 57 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
węglowodany12 g
w tym cukry6,0 g
białko0,9 g
sól0 g

Herbatki owocowe Bifix to doskonale dobrane kompozycje mieszanek wytworzonych ze specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców. Każda porcja naparu zapewni Ci bogactwo smaku i aromatu, gwarantując chwilę relaksu i przyjemności. Natura podpowiedziała nam, ile możemy dla Ciebie zrobić. Wybierz to, co najlepsze!
Eigenschaften:gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki, duża zawartość owoców, Rodzinna Firma, biodegradowalne torebki, oryginalna receptura
Marke:Bifix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka owocowa ekspresowa.
Weitere Informationen:Masa netto: 20 x 2,5 g - 50 g e
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem. Parzyć 3-5 min.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bifix Bifix
    25 torebek

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Bifix Bifix Früchtetee Cranberry Bifix Bifix Früchtetee Cranberry
    25 torebek

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-04-07
    Ekoland granuliert Tee Zitrone Ekoland granuliert Tee Zitrone
    300 g
    25,47zł/kg

    Preis: 7,64 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Ekoland Raspberry Tee granuliert Ekoland Raspberry Tee granuliert
    300 g
    28,30zł/kg

    Preis: 8,49 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Ekoland granuliert Tee Tutti Ekoland granuliert Tee Tutti
    Frutti 300 g
    25,07zł/kg

    Preis: 7,52 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
    Himbeertee 20 torebek

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-05-31
    Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
    Cranberry Tee 20 szt.

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Bifix Früchte Tee in Beuteln von Bifix Früchte Tee in Beuteln von
    Cranberry- Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
    Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
    Roter Busch Tee 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-05-26
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenPreiselbeeren mit einer Granate 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-04-29
    Bifix Premium- Früchtetee in Bifix Premium- Früchtetee in
    DoppeltaschenBriar mit Himbeer 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-04-14
    Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel) Bifix Biofix Grüntee (20 Beutel)
    mit Zitronengeschmack 40 g
    155,00zł/kg

    Preis: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-06-10
    Bifix Minze Kräutertee Bifix Minze Kräutertee
    20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-05-07
    Bifix BiFix Kamille Kräutertee im Bifix BiFix Kamille Kräutertee im
    Teebeutel 20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-07-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5