Paranüsse in Roh- Schokolade 70% Bio

Cocoa
51Paranüsse in Roh- Schokolade 70% Bio
Paranüsse in Roh- Schokolade 70% BioParanüsse in Roh- Schokolade 70% Bio
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

352,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064315

5902768064315

Preis: 24,65 zł

24.65 PLN 2027-06-03 NewCondition

czekolada 50% (nieprażone ziarna kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanilia Bourbon* - zawartość masy kakaowej min. 70%), orzechy brazylijskie* 50%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.


Cocoa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher
    Schokolade BIO 70 g
    287,29zł/kg

    Preis: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-22
    Cocoa rohe Mandeln in Schokolade Cocoa rohe Mandeln in Schokolade
    bio 70 g
    255,57zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-04
    Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in
    Schokolade Kaffee 70% Bio 70 g
    249,43zł/kg

    Preis: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Cocoa Coca Haselnüsse in der Cocoa Coca Haselnüsse in der
    Schokolade Kokos BIO 70 g
    271,29zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-07-03
    Cocoa Kakao-Mandeln in Cocoa Kakao-Mandeln in
    Pflanzenmilch BIO-Schokolade 70 g
    255,57zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-05-05
    Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio- Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio-
    Schokolade 70 g
    246,29zł/kg

    Preis: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Cocoa Kakao aus türkischer Cocoa Kakao aus türkischer
    Maulbeere in roher Bio-Schokolade 70 g
    249,57zł/kg

    Preis: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    249,57zł/kg

    Preis: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-09
    Cocoa Kakaobananen in roher Cocoa Kakaobananen in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-10
    Cocoa Kakao Feigen in rohen Cocoa Kakao Feigen in rohen
    Schokolade BIO 70 g
    240,14zł/kg

    Preis: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-20
    Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in
    rohen BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-01
    Cocoa Termine Kakao in der Cocoa Termine Kakao in der
    Schokolade roh BIO 70 g
    228,43zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-22
    Cocoa Kakao-Keto-Schokolade mit Cocoa Kakao-Keto-Schokolade mit
    MCT-Öl ohne Zusatz von BIO-Zucker 40 g
    390,75zł/kg

    Preis: 15,63 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5