Alce Nero BIO Vollkorn-Fusilli-Nudeln

Alce Nero

Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero BIO Vollkorn-Fusilli-NudelnAlce Nero BIO Vollkorn-Fusilli-Nudeln
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-01

pojemność

cena za kilogram

31,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120037

8009004120037

Preis: 15,81 zł

15.81 PLN 2029-02-01 NewCondition

mąka z PSZENICY płaskurki pełnoziarnista*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1539 kJ/342 kcal
Tłuszcz - 1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 67 g
w tym cukry - 2,9 g
Błonnik - 5,7 g
Białko - 12 g
Sól - 0 g


Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


Marke:

Alce Nero


Zubereitungshinweise:

Zagotować 1,5 l wrzącej wody na 100 g makaronu, dodać 15 g soli. Czas gotowania 'al dente': 11 min.


Melissa Spaghetti Nudeln primo Melissa Spaghetti Nudeln primo
gusto Nr. 6 500 g
10,80zł/kg

Preis: 5,40 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
Spaghetti Farro von BIO Emmer 500 g
31,98zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-16
Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
Pasta Vollkorn BIO 500 g
18,72zł/kg

Preis: 9,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Pasta Farfalle ( Grieß) Alce Nero Pasta Farfalle ( Grieß)
500g BIO - ALCE NERO 500 g
18,76zł/kg

Preis: 9,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-05-06
Alce Nero Alce Nero Fusilli-Nudeln Alce Nero Alce Nero Fusilli-Nudeln
mit BIO-Emmer 500 g
30,40zł/kg

Preis: 15,20 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-03-17
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Olivenöl Extra Virgin Alce Nero Olivenöl Extra Virgin
750 ml
93,83zł/l

Preis: 70,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-23
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Zitrusblütennektarhonig 400 g
106,70zł/kg

Preis: 42,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-30
Alce Nero Akazienhonig BIO Alce Nero Akazienhonig BIO
400 g
146,70zł/kg

Preis: 58,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-12-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5