, nach dem 4. Monat , po 4. miesiącu

Alce Nero

Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie. 

BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

109,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810556

8009004810556

Preis: 17,54 zł

17.54 PLN 2028-06-30 NewCondition

woda, PSTRĄG tęczowy* 20 %, ziemniaki* 15 %, skrobia ryżowa*, mieszanka warzyw* 4,5 % (cukinia*, cebula*, marchew*), sok z cytryny*. (* certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 315 kJ/75 kcal
Tłuszcz: 2,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
Węglowodany: 8,8 g
w tym cukry: 0,3 g
Błonnik: 0,3 g
Białko: 4,1 g
Sól: 0,05 g
Sód: 20 mg


Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie. 


Alce Nero Alce Nero Mięso Alce Nero Alce Nero Mięso
cielęcina nach dem 4. Monat 160 g
114,50zł/kg

Preis: 18,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-31
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita BoboVita BoboVita BoboVita
Karotten-Abendessen nach dem 4. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-08-13
BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5