Alce Nero Pasta Fusilli dreifarbige BIO-Spiralbohrer

Alce Nero
51Alce Nero Pasta Fusilli dreifarbige BIO-Spiralbohrer
Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki durum. Przygotowanie: 100 g makaronu na 1 litr wody. Czas gotowania 8 min. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.
Alce Nero Pasta Fusilli dreifarbige BIO-SpiralbohrerAlce Nero Pasta Fusilli dreifarbige BIO-Spiralbohrer
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-11

pojemność

cena za kilogram

23,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004210042

8009004210042

Preis: 11,82 zł

11.82 PLN 2029-04-11 NewCondition

mąka z pszenicy durum*, mąka z pszenicy durum* z suszonymi pomidorami*(3%), mąka z pszenicy durum* z suszonym szpinakiem* (2%), woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki durum. Przygotowanie: 100 g makaronu na 1 litr wody. Czas gotowania 8 min. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.
Marke:Alce Nero
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Melissa Spaghetti Nudeln primo Melissa Spaghetti Nudeln primo
    gusto Nr. 6 500 g
    10,80zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2029-04-03
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro von BIO Emmer 500 g
    31,98zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-12-16
    Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
    Pasta Vollkorn BIO 500 g
    18,72zł/kg

    Preis: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Pasta Farfalle ( Grieß) Alce Nero Pasta Farfalle ( Grieß)
    500g BIO - ALCE NERO 500 g
    18,76zł/kg

    Preis: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-05-06
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Fusilli-Nudeln 500 g
    31,62zł/kg

    Preis: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-02-01
    Alce Nero Alce Nero Fusilli-Nudeln Alce Nero Alce Nero Fusilli-Nudeln
    mit BIO-Emmer 500 g
    30,40zł/kg

    Preis: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Lasagne Alce Nero Alce Nero BIO Lasagne
    Grießnudeln 250 g
    37,16zł/kg

    Preis: 9,29 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-03-25
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Olivenöl Extra Virgin Alce Nero Olivenöl Extra Virgin
    750 ml
    93,83zł/l

    Preis: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-23
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Zitrusblütennektarhonig 400 g
    106,70zł/kg

    Preis: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5