Allos

Gęsta pasta z papryki i chili.
Idealne do pieczywa.

BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-23

pojemność

cena za kilogram

83,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150365

4016249150365

Preis: 11,73 zł

11.73 PLN 2027-03-23 NewCondition

olej słonecznikowy*, czerwona papryka* (15%), woda, nasiona słonecznika*, sok cytynowy z koncentratu*, sok z czerwonego buraka z koncentratu*, syrop z agawy*, cebula*, koncentrat pomidorowy*, sól morska, papryka w proszku* (1%), oliwa z oliwek*, białko roślinne* (z nasion słonecznika*), cebula w proszku*, chilli w proszku* (0,5%), ocet owocowy*, skrobia z tapioki*, biały pieprz* (*składniki ekologiczne)


Wartość energetyczna - 1586 kJ / 384 kcal
Tłuszcz - 37 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,1 g
Węglowodany- 8,2 g
w tym cukry -5,3 g
Błonnik- 2,3 g
Białko - 3,5 g
Sól - 1,3 g


Gęsta pasta z papryki i chili.
Idealne do pieczywa.


Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Mango-Curry-Creme-Paste 140 g
71,36zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-11
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Arrabbiata-Cremepaste 140 g
79,71zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-28
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Avocadocremepaste 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-27
Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
Verfallsdatum 2029-01-01
Bio Planet Bio Planet Pesto rot Bio Planet Bio Planet Pesto rot
Verfallsdatum 2029-03-01
Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
300 ml
24,67zł/l

Preis: 7,40 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-10-30
Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Rolnik Püree mit Gewürzgurken Rolnik Püree mit Gewürzgurken
315 g
14,57zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-03
Allos Allos Bio-Honig-Halva Allos Allos Bio-Honig-Halva
75 g
169,73zł/kg

Preis: 12,73 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-28
Allos Allos Gemüsepaste mit drei Allos Allos Gemüsepaste mit drei
Arten von BIO-Paprika ohne Gluten 135 g
90,37zł/kg

Preis: 12,20 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-28
Allos Allos Gemüsepaste mit Allos Allos Gemüsepaste mit
Kirschtomaten und Rucola, glutenfrei, BIO 135 g
90,15zł/kg

Preis: 12,17 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-05-28
Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
bezglutenowy BIO 200 g
88,90zł/kg

Preis: 17,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5