Allos

Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.

BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

88,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249074289

4016249074289

Preis: 17,78 zł

17.78 PLN 2027-02-04 NewCondition

przecier z mango* (75 %), syrop z agawy* (21 %), substancja żelująca: pektyna, sok cytrynowy*, substancja wiążąca: cytryniany wapnia. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 523 kJ / 124 kcal
Tłuszcz: 0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,5 g
Węglowodany: 27,1 g
w tym cukry: 26,5 g
Błonnik: 2,0 g
Białko: 0,7 g
Sól: 0,06 g


Odkryj smak prawdziwego lata zamknięty w słoiczku. Nasz mus to dojrzałe, soczystego mango, które rozpieszcza zmysły swoją słodyczą i głębokim aromatem. Idealnie gładka, kremowa konsystencja sprawia, że jest to doskonały dodatek do porannej owsianki, naleśników, deserów jogurtowych czy egzotycznych koktajli.


Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 240 szt.

Preis: 14,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 240 g
45,29zł/kg

Preis: 10,87 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Kirsche extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-03-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Erdbeeren extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Himbeer extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
Verfallsdatum
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-05-30
Allos Allos Bio-Honig-Halva Allos Allos Bio-Honig-Halva
75 g
169,73zł/kg

Preis: 12,73 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-28
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Mango-Curry-Creme-Paste 140 g
71,36zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-11
Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
i z papryką 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-23
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Arrabbiata-Cremepaste 140 g
79,71zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-28
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Avocadocremepaste 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-27
Allos Allos BIO glutenfreie Allos Allos BIO glutenfreie
Cremepaste mit Kirschtomaten und Basilikum 140 g
83,79zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-27
Allos Allos Gemüsepaste mit Allos Allos Gemüsepaste mit
Spinat und Pinienkernen glutenfrei BIO 135 g
90,30zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-12
Allos Allos Gemüsepaste mit drei Allos Allos Gemüsepaste mit drei
Arten von BIO-Paprika ohne Gluten 135 g
90,37zł/kg

Preis: 12,20 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5