Amaizin Mais-Paprika-Tortillachips, glutenfrei, biologisch

Amaizin
21Amaizin Mais-Paprika-Tortillachips, glutenfrei, biologisch
Amaizin Mais-Paprika-Tortillachips, glutenfrei, biologisch Amaizin Mais-Paprika-Tortillachips, glutenfrei, biologisch
BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-11

pojemność

cena za kilogram

97,87 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976009584

8718976009584

Preis: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-11 NewCondition

mąka kukurydziana* (73 %), olej słonecznikowy*, mieszanka paprykowa* (5 %) (sól morska, syrop glukozowy*, przyprawy* (papryka*, pieprz czarny*, czosnek*) cukier*, cebula*, pomidor*, ekstrakt z papryki*, lubczyk*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2009 kJ / 480 kcal
Tłuszcz - 21,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,2 g
Węglowodany - 62,8 g
w tym cukry - 1,5 g
Białko - 6,7 g
Sól - 1,3 g


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Glutenfreie Amaizin Amaizin Glutenfreie
    Maischips BIO 75 g
    79,87zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-03-03
    Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
    Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-19
    Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
    Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
    76,20zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-05-14
    Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
    Kartoffeln aus dem Garten 130 g
    60,00zł/kg

    Preis: 7,80 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
    Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
    60,38zł/kg

    Preis: 7,85 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2027-02-23
    Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
    Snacks zum Braten 400 g
    14,15zł/kg

    Preis: 5,66 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-29
    Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
    150 g BIO - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    gesüßte Bananenchips 150 g
    53,27zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
    Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
    Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Preis: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in
    einer glutenfreien BIO-Salzlake 400 g
    20,63zł/kg

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf
    BIO glutenfrei 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5