Amaizin Schwarze Bohnen in einer glutenfreien BIO-Salzlake

Amaizin
51Amaizin Schwarze Bohnen in einer glutenfreien BIO-Salzlake
Amaizin Schwarze Bohnen in einer glutenfreien BIO-SalzlakeAmaizin Schwarze Bohnen in einer glutenfreien BIO-Salzlake
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-26

pojemność

cena za kilogram

20,63 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015820

8718976015820

Preis: 8,25 zł

8.25 PLN 2029-02-26 NewCondition
czarna fasola* (60 %), woda, sól morska, *certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g**
Wartość energetyczna365 kJ /87 kcal
Wartość energetyczna87 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany12,4 g
w tym cukry1,0 g
Białko4,9 g
Sól0,93 g
**Masa netto po odsączeniu.

Amaizin
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czarna fasola. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-008
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Włochy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2030-05-30
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
    Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
    Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Preis: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf
    BIO glutenfrei 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin gesalzene Amaizin Amaizin gesalzene
    Maistortillachips, glutenfrei, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Preis: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-03-03
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5