weißen Bohnen

Pudliszki Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
weißen Bohnenweißen Bohnen
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

11,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000936

5900783000936

Preis: 4,72 zł

4.72 PLN 2027-01-31 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna294 kJ / 70 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,0 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik5,2 g
Białko4,9 g
Sól0,76 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Eigenschaften:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
Marke:Pudliszki
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2030-04-30
Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
400 g
9,38zł/kg

Preis: 3,75 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2030-05-30
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
18,20zł/kg

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
Butterbohnen 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-19
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
frischen Tomaten 300 ml
13,70zł/l

Preis: 4,11 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5