Amaizin Tortilla-Wraps BIO

Amaizin
51Amaizin Tortilla-Wraps BIO
Amaizin Tortilla-Wraps BIOAmaizin Tortilla-Wraps BIO
BIO
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-14

pojemność

cena za kilogram

53,13 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Belgia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496903990

8717496903990

Preis: 12,75 zł

12.75 PLN 2026-12-14 NewCondition
mąka pszenna* (66 %), woda, olej rzepakowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, maltodekstryna*, syrop glukozowy, kwas: kwas mlekowy, ekstrakt z ryżu*, substancja spulchniajaca: wodoroweglan sodu, zioła*, *Certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1431 kJ / 340 kcal
Tłuszcz10,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany53,8 g
w tym cukry4,3 g
Białko7,5 g
Sól1,8 g

Pszenica : Zawiera
Amaizin
Weitere Informationen:Pakowano w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - BE-BIO-02
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 3 dni.
Verpackungsart:Torebka
Herkunftsland:Belgia
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
    Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Preis: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-29
    Plony zbóż Getreide ergibt Plony zbóż Getreide ergibt
    Weizentortilla 312 g
    20,06zł/kg

    Preis: 6,26 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-22
    Plony zbóż Getreide ergibt Plony zbóż Getreide ergibt
    Mehrkorn-Tortilla 312 g
    20,06zł/kg

    Preis: 6,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-03-03
    la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel la BIO IDEA La Bio Idea Dinkel
    Tortilla Piadina BIO 260 g
    64,88zł/kg

    Preis: 16,87 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-11-22
    Henglein Rechteckige Pizzabasis im Henglein Rechteckige Pizzabasis im
    italienischen Stil 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-27
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
    Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Preis: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in
    einer glutenfreien BIO-Salzlake 400 g
    20,63zł/kg

    Preis: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf Amaizin Amaizin Salsa Sauce scharf
    BIO glutenfrei 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin gesalzene Amaizin Amaizin gesalzene
    Maistortillachips, glutenfrei, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Preis: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-03-03
    Amaizin Amaizin Glutenfreie Amaizin Amaizin Glutenfreie
    Maischips BIO 75 g
    79,87zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-03-03
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5