Apart Mydło w płynie Apart Floral Care o zapachu lilii delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Odpowiednio dobrane składniki myjące pozostawiają dłonie czyste i przyjemne w dotyku. Wzbogacona o nawilżającą glicerynę formuła poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Łagodna receptura sprawia, że produkt jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Łagodne dla wrażliwej skóry Wzbogacone o nawilżającą glicerynę Przyjemny zapach lilii Apart dla natury Receptura bez mikroplastiku 96 % składników pochodzenia naturalnego
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-19

pojemność

cena za litr

8,18 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931031331

5900931031331

Preis: 7,36 zł

7.36 PLN 2028-05-19 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolyate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Parfum, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalens, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Mydło w płynie Apart Floral Care o zapachu lilii delikatnie myje i pielęgnuje skórę. Odpowiednio dobrane składniki myjące pozostawiają dłonie czyste i przyjemne w dotyku. Wzbogacona o nawilżającą glicerynę formuła poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Łagodna receptura sprawia, że produkt jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Łagodne dla wrażliwej skóry Wzbogacone o nawilżającą glicerynę Przyjemny zapach lilii Apart dla natury Receptura bez mikroplastiku 96 % składników pochodzenia naturalnego
Eigenschaften:receptura bez mikroplastiku, + gliceryna
Sicherheitshinweis:Produkt kosmetyczny. Nie pić!
Marke:Apart
Über die Marke:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Niewielką ilość mydła nanieść na wilgotne dłonie, rozetrzeć i spłukać wodą.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Dove Flüssigseife Lieferung von Dove Flüssigseife Lieferung von
500 ml Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl SENSITIVE 1 litr

Preis: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl Lavendel - Olive 300 ml
69,97zł/l

Preis: 20,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-29
Sodasan Sodasan Kosmetik Sodasan Sodasan Kosmetik
Flüssigkeit mit einem Duft von Zitrus BIO Bio-Pflanzenseife mit Olivenöl in einer 300 ml
56,30zł/l

Preis: 16,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-01-27
Apart Neben natürlichen Apart Neben natürlichen
Passionsblume und Veilchen prebiotischen cremigen Flüssigseife auf Lager 400 ml
12,48zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
7
Apart Neben natürlicher Apart Neben natürlicher
& Jasmin prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide 400 ml
12,48zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Citrus-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 40,72 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5