Neben natürlicher prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide & Jasmin

Apart
55
super 5Neben natürlicher prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide & Jasmin
52Neben natürlicher prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide & Jasmin
Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Neben natürlicher prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide & JasminNeben natürlicher prebiotischer cremiger Flüssigseife auch Seide & Jasmin
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

12,48 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931022933

5900931022933

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Inulin, Jasminum Officinale Flower Extract, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Kremowe mydło w płynie Apart Jaśmin zawiera ekstrakty z kwiatu jaśminu. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodne dla mikrobiomu skóry Wzbogacone o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Eigenschaften:nawilżenie, + prebiotyk, +prebiotyk
Marke:Apart
Über die Marke:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • asia , 2023-12-28 17:24:43super 5



Apart Neben natürlichen Apart Neben natürlichen
Passionsblume und Veilchen prebiotischen cremigen Flüssigseife auf Lager 400 ml
12,48zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
7
Dove Flüssigseife Lieferung von Dove Flüssigseife Lieferung von
500 ml Beauty Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Preis: 12,99 zł

PLN
1
7
Sodasan Bio- Kosmetik Sodasan Bio- Kosmetik
PflanzenseifeFlüssige Bio-Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

Preis: 18,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2036-11-25
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl SENSITIVE 1 litr

Preis: 41,31 zł

PLN
1
1
Sodasan ökologischen Sodasan ökologischen
Pflanzenseifeaus Olivenöl Lavendel - Olive 300 ml
69,97zł/l

Preis: 20,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-29
Sodasan Sodasan Kosmetik Sodasan Sodasan Kosmetik
Flüssigkeit mit einem Duft von Zitrus BIO Bio-Pflanzenseife mit Olivenöl in einer 300 ml
56,30zł/l

Preis: 16,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-01-27
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Citrus-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 40,72 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-20
Sodasan Sodasan Sodasan Sodasan
Rose-Oliven-Flüssigseife 1 litr

Preis: 40,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-13
Apart Apart Floral Care Apart Apart Floral Care
Pielęgnacyjne 900 ml
8,18zł/l

Preis: 7,36 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-05-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5