Kosmetyk do pielęgnacji skóry. Do użytku zewnętrznego. Smarować miejscowo.

pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za litr

199,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279764590

5905279764590

Preis: 19,99 zł

19.99 PLN 2027-03-30 NewCondition

Brassica Campestris seed oil, Symphytum officinale root extract, Sideritis Scardica flower/leaf/stem extract


Kosmetyk do pielęgnacji skóry. Do użytku zewnętrznego. Smarować miejscowo.


Ziaja Ziaja Glitter świetlisty Ziaja Ziaja Glitter świetlisty
balsam 100 ml
92,70zł/l

Preis: 9,27 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-07-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

Preis: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-06-02
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5