Ziaja 97% substancji pochodzenia naturalnego Glitter świetlisty balsam połyskująca pielęgnacja sensualny zapach DZIAŁANIE: Pielęgnuje i nadaje skórze wyjątkowy, zniewalający zapach. Świetliste drobinki pozostawiając na skórze złoto-srebrny blask. Zapewnia uczucie komfortu oraz połyskującą elegancję.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

92,70 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887043577

5901887043577

Preis: 9,27 zł

9.27 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Polyacrylate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.
97% substancji pochodzenia naturalnego Glitter świetlisty balsam połyskująca pielęgnacja sensualny zapach DZIAŁANIE: Pielęgnuje i nadaje skórze wyjątkowy, zniewalający zapach. Świetliste drobinki pozostawiając na skórze złoto-srebrny blask. Zapewnia uczucie komfortu oraz połyskującą elegancję.
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

Preis: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

Preis: 11,62 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-06-02
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Ziaja Ziajka Creme für die Ziaja Ziajka Creme für die
von 1 Tag Betreuung von Kindern und Säuglingen ab Alter von der Geburt 50 ml
143,80zł/l

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5