Bio Europe grüne Bohnen in einem Glas BIO gebeizt

Bio Europa
55
Ok.Bio Europe grüne Bohnen in einem Glas BIO gebeizt
52Bio Europe grüne Bohnen in einem Glas BIO gebeizt

SKŁADNIKI
fasolka szparagowa zielona*(54,4%), woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 110 kJ / 26 kcal
Tłuszcz: 0,30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g
Weglowodany: 2,90 g
w tym cukry: 0,80 g
Błonnik: 2,60 g
Białko: 1,60 g
Sól: 0,43 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA

Bio Europe grüne Bohnen in einem Glas BIO gebeiztBio Europe grüne Bohnen in einem Glas BIO gebeizt
BIO
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

21,32 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866069

5902175866069

Preis: 7,25 zł

7.25 PLN 2028-12-31 NewCondition

fasolka szparagowa zielona*, woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI
fasolka szparagowa zielona*(54,4%), woda, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartosc energetyczna: 110 kJ / 26 kcal
Tłuszcz: 0,30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,10 g
Weglowodany: 2,90 g
w tym cukry: 0,80 g
Błonnik: 2,60 g
Białko: 1,60 g
Sól: 0,43 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C

INFORMACJA ALLERGENNA


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:53:08Ok.



Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Rolnik Dosenmais Rolnik Dosenmais
340 g
13,15zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2029-09-16
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe Karotten in Bio Europa Bio Europe Karotten in
einem Glas eingelegte 340 g
23,50zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Hektor Hector geriebenen Rüben Hektor Hector geriebenen Rüben
Luncheon 340 g
11,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit
Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

Preis: 5,35 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-02-13
Bio Europa Bio Europe Kichererbsen Bio Europa Bio Europe Kichererbsen
in Salzlake in einem Glas BIO 350 g
24,34zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-12-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5