Dosenmais

Rolnik Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
DosenmaisDosenmais
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-09-16

pojemność

cena za kilogram

13,15 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000298

5900919000298

Preis: 4,47 zł

kaufen 6 szt. für 4.40 zł/szt
4.47 PLN 2029-09-16 NewCondition
ziarno kukurydzy (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna289 kJ
Wartość energetyczna69 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,5 g
Białko3,2 g
Sól0,30 g

Bez dodatku cukrów.* *Zawiera naturalnie występujące cukry.
Eigenschaften:bez GMO, 285 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! zawierającej naturalnie występujące cukry
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza konserwowa pakowana próżniowo. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe grüne Bio Europa Bio Europe grüne
Bohnen in einem Glas BIO gebeizt 340 g
21,32zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe Karotten in Bio Europa Bio Europe Karotten in
einem Glas eingelegte 340 g
23,50zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Hektor Hector geriebenen Rüben Hektor Hector geriebenen Rüben
Luncheon 340 g
11,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit
Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

Preis: 5,35 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-02-13
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5