Hector geriebenen Rüben Luncheon

Hektor
55
Ok.Smaczne,tanie.Hector geriebenen Rüben Luncheon
46Hector geriebenen Rüben Luncheon
Hector geriebenen Rüben LuncheonHector geriebenen Rüben Luncheon
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

11,74 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000055

5904747000055

Preis: 3,99 zł

kaufen 10 szt. für 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Buraczki tarte, ocet, sól, cukier.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2026-01-21 16:13:10Ok.Smaczne,tanie.



Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Rolnik Dosenmais Rolnik Dosenmais
340 g
13,15zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2029-09-16
Bio Europa Bio Europe grüne Bio Europa Bio Europe grüne
Bohnen in einem Glas BIO gebeizt 340 g
21,32zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Kukurydza Bio Planet Bio Planet Kukurydza
słodka 340 g
27,82zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Europa Bio Europe Karotten in Bio Europa Bio Europe Karotten in
einem Glas eingelegte 340 g
23,50zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit Bio Planet Bio Planet Rotkohl mit
Apple BIO 340 g
21,82zł/kg

Preis: 7,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-31
Rolnik Rolnik Seler wyborny Rolnik Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

Preis: 5,35 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-02-13
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
900 g
16,16zł/kg

Preis: 14,54 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
900 g
12,04zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-30
Hektor Hektor Sauerampfer gehackt Hektor Hektor Sauerampfer gehackt
270 g
15,48zł/kg

Preis: 4,18 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5