Bakoma Skyr Trinkjoghurt, natürlicher isländischer Typ

Bakoma
52Bakoma Skyr Trinkjoghurt, natürlicher isländischer Typ
Bakoma Skyr Trinkjoghurt, natürlicher isländischer TypBakoma Skyr Trinkjoghurt, natürlicher isländischer Typ
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031717

5900197031717

Preis: 7,15 zł

7.15 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna304 kJ / 72 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Białko7,4 g
Sól0,17 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 22 g białka

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
Marke:Bakoma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt pitny naturalny z wysoką zawartością białka.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Zubereitung und Verwendung:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów
Rücksendeadresse:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
    Verfallsdatum
    2026-10-21
    Bakoma Bakoma natürlicher dicker Bakoma Bakoma natürlicher dicker
    Joghurt 2,8% 390 g
    17,38zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-27
    Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
    griechischer Joghurt 7,5% 180 g
    26,89zł/kg

    Preis: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-18
    Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
    Bakoma 150 g
    23,67zł/kg

    Preis: 3,55 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
    griechischer Joghurt 7,5% 400 g
    19,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    Naturpolnischer Joghurt 350 g
    12,57zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2026-11-04
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    Preis: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-11-01
    Bakoma Bakoma
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Bakoma cremigen Joghurt Kokos Bakoma cremigen Joghurt Kokos
    - Mandel 150 g
    30,53zł/kg

    Preis: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Bakoma cremigen Joghurt 150g Bakoma cremigen Joghurt 150g
    Kaffee 150 g
    30,47zł/kg

    Preis: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Himbeer-Joghurt Drink
    380 g
    16,50zł/kg

    Preis: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink Bakoma Twist Erdbeer-Joghurt Drink
    380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g Bakoma Twist Trinkjoghurt , 400 g
    Mango- Pfirsich 380 g
    16,53zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5