Zott
52
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

9,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063089

5906040063089

Preis: 1,71 zł

kaufen 20 szt. für 1.68 zł/szt
1.71 PLN 2026-11-01 NewCondition
mleko, białka mleka, żywe kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 280 kJ/67 kcal
tłuszcz 3,1 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
węglowodany 4,0 g
- w tym cukry 4,0 g
białko 4,8 g
sól 0,17 g
wapń 120 mg (15%*)
* Dzienna referencyjna wartość spożycia (dla osób dorosłych)

Mleko : Zawiera
Teraz Polska, nr 1 w Polsce**, ** Źródło: Zott za GFK Polonia, marka Zott Jogurt naturalny, panel gospodarstw domowych, cała Polska, udziały ilościowe w kategorii Jogurty Naturalne za okres X.2014-IX.2015
Marke:Zott Primo
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Verpackungsart:Pot
Adresse des Herstellers:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Rücksendeadresse:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kanka Canka Naturjoghurt Kanka Canka Naturjoghurt
    180 g
    11,67zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-12
    Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
    griechischer Joghurt 7,5% 180 g
    26,89zł/kg

    Preis: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3 Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3
    Zutaten 220 g
    20,00zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Maluta Balkan Joghurt Licht Maluta Balkan Joghurt Licht
    Verfallsdatum
    2026-10-21
    Bakoma Bakoma natürlicher dicker Bakoma Bakoma natürlicher dicker
    Joghurt 2,8% 390 g
    17,38zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-27
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-18
    Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
    Bakoma 150 g
    23,67zł/kg

    Preis: 3,55 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
    griechischer Joghurt 7,5% 400 g
    19,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-29
    Zott Dessert mit Vanille- Krone Zott Dessert mit Vanille- Krone
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    Preis: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-16
    Zott Schokolade Dessert mit einer Zott Schokolade Dessert mit einer
    Krone 175 g
    17,71zł/kg

    Preis: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Zott monte milchig Dessert 6 Zott monte milchig Dessert 6
    Tassen Schokolade 55 g
    154,91zł/kg

    Preis: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-09
    Zott monte max milchig Dessert 4 Zott monte max milchig Dessert 4
    Tassen 400 g
    23,73zł/kg

    Preis: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Zott monte milchig- Dessert mit Zott monte milchig- Dessert mit
    Schokolade und Nüssen 150 g
    28,87zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
    Laktose Erdbeere 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-10-14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5