Batiste Dry Shampoo Trockenshampoo Oriental

Batiste Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania. Batiste Oriental zabiera nas w daleką podróż na egzotyczny Wschód. Zaskakuje owocową świeżością soczystego jabłka, owoców leśnych, winogron i cytrusów, do których dołącza kwiatowa symfonia jaśminu, lilii oraz irysów, by po chwili otulić nas zmysłowymi nutami sandałowca, cedru i piżma przełamanymi apetycznym kokosem.
Batiste Dry Shampoo Trockenshampoo OrientalBatiste Dry Shampoo Trockenshampoo Oriental
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

88,25 zł / l

kraj

Herkunftsland

Wielka Brytania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5010724528105

5010724528105

Preis: 17,65 zł

17.65 PLN NewCondition
Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Distearyldimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania. Batiste Oriental zabiera nas w daleką podróż na egzotyczny Wschód. Zaskakuje owocową świeżością soczystego jabłka, owoców leśnych, winogron i cytrusów, do których dołącza kwiatowa symfonia jaśminu, lilii oraz irysów, by po chwili otulić nas zmysłowymi nutami sandałowca, cedru i piżma przełamanymi apetycznym kokosem.
Sicherheitshinweis:Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
Marke:Batiste
Weitere Informationen:120 g
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Wmasować produkt we włosy przez kilkanaście sekund, rozczesać je i ułożyć jak zwykle.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Wielka Brytania
Rücksendeadresse:
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Ursprüngliche 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
2
Wella flex -Schaum Haar Locken und Wella flex -Schaum Haar Locken und
Wellen 200 ml
70,65zł/l

Preis: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz
und Haltbarkeit 200 ml
68,00zł/l

Preis: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Haarschaum Wella Wellaflex Haarschaum
2-Tages-Volumen 200 ml
62,75zł/l

Preis: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

Preis: 18,84 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

Preis: 12,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
delikatnych 200 ml
36,80zł/l

Preis: 7,36 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5