Ziaja

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Szczególnie polecany do włosów cienkich i delikatnych.

DZIAŁANIE

• Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
• Wzmacnia ich delikatną i osłabioną strukturę.
• Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.
• Nawilża oraz zapobiega elektryzowaniu.

EFEKT
• Włosy odżywione, zregenerowane.

pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

36,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003663

5901887003663

Preis: 7,36 zł

7.36 PLN 2028-08-30 NewCondition

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Szczególnie polecany do włosów cienkich i delikatnych.

DZIAŁANIE

• Skutecznie przyspiesza regenerację włosów.
• Wzmacnia ich delikatną i osłabioną strukturę.
• Zwiększa odporność włosów na uszkodzenia.
• Nawilża oraz zapobiega elektryzowaniu.

EFEKT
• Włosy odżywione, zregenerowane.


Wella flex -Schaum Haar Locken und Wella flex -Schaum Haar Locken und
Wellen 200 ml
70,65zł/l

Preis: 14,13 zł

PLN
1
1
Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz
und Haltbarkeit 200 ml
68,00zł/l

Preis: 13,60 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Haarschaum Wella Wellaflex Haarschaum
2-Tages-Volumen 200 ml
62,75zł/l

Preis: 12,55 zł

PLN
1
4
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Oriental 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Ursprüngliche 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
1
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Heavenly Volume 200 ml
94,20zł/l

Preis: 18,84 zł

PLN
1
2
Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
Trockenshampoo Tropical 200 ml
88,25zł/l

Preis: 17,65 zł

PLN
1
2
Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
normalizujący 200 ml
63,90zł/l

Preis: 12,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Codzienna odżywka Ziaja Ziaja Codzienna odżywka
w płynie 125 ml
118,96zł/l

Preis: 14,87 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Fit
mango 90 ml
107,56zł/l

Preis: 9,68 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-03-30
Ziaja Ziaja Olejek regenerujący Ziaja Ziaja Olejek regenerujący
do 50 ml
417,00zł/l

Preis: 20,85 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2028-03-30
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5