Batiste Dry Shampoo Trockenshampoo Tropical

Batiste
51Batiste Dry Shampoo Trockenshampoo Tropical
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Tropical przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz. Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.
Batiste Dry Shampoo Trockenshampoo TropicalBatiste Dry Shampoo Trockenshampoo Tropical
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

88,25 zł / l

kraj

Herkunftsland

Wielka Brytania

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5010724527511

5010724527511

Preis: 17,65 zł

17.65 PLN NewCondition
Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Cetrimonium Chloride, Distearyldimonium Chloride, Coumarin, Linalool
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Tropical przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz. Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.
Sicherheitshinweis:Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
Marke:Batiste
Weitere Informationen:120 g
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Mocno wstrząsnąć i rozpylić u nasady włosów z odległości ok. 30 cm. Przez kilkanaście sekund wmasować produkt we włosy. Rozczesać włosy i ułożyć jak zwykle.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Wielka Brytania
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
    Trockenshampoo Oriental 200 ml
    88,25zł/l

    Preis: 17,65 zł

    PLN
    1
    2
    Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
    Trockenshampoo Ursprüngliche 200 ml
    88,25zł/l

    Preis: 17,65 zł

    PLN
    1
    1
    Wella flex -Schaum Haar Locken und Wella flex -Schaum Haar Locken und
    Wellen 200 ml
    70,65zł/l

    Preis: 14,13 zł

    PLN
    1
    1
    Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz Wella Wellaflex Schaum Haar Glanz
    und Haltbarkeit 200 ml
    68,00zł/l

    Preis: 13,60 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaflex Haarschaum Wella Wellaflex Haarschaum
    2-Tages-Volumen 200 ml
    62,75zł/l

    Preis: 12,55 zł

    PLN
    1
    4
    Batiste Batiste Dry Shampoo Batiste Batiste Dry Shampoo
    Trockenshampoo Heavenly Volume 200 ml
    94,20zł/l

    Preis: 18,84 zł

    PLN
    1
    2
    Ziaja Ziaja Szampon ziołowy Ziaja Ziaja Szampon ziołowy
    normalizujący 200 ml
    63,90zł/l

    Preis: 12,78 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Odżywka do włosów Ziaja Ziaja Odżywka do włosów
    delikatnych 200 ml
    36,80zł/l

    Preis: 7,36 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2028-08-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5