Bauern schwedischer Salat

Rolnik
44Bauern schwedischer Salat
Bauern schwedischer SalatBauern schwedischer Salat
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-10

pojemność

cena za kilogram

9,64 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919015247

5900919015247

Preis: 8,19 zł

8.19 PLN 2028-06-10 NewCondition
ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy- zawierają gorczycę
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g
Wartość energetyczna150 kJ
Wartość energetyczna35 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,8 g
w tym cukry7,8 g
Białko0,6 g
Sól0,92 g

Gorczyca : Zawiera
Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sałatka z krojonych ogórków w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania 900 ml
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
    850 g
    8,53zł/kg

    Preis: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-04-11
    Rolnik Bauernsalat mit grünen Rolnik Bauernsalat mit grünen
    Tomaten 850 g
    9,76zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
    einges 900 g
    11,10zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    kaschubischen 640 g
    17,17zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    Knoblauch 640 g
    15,94zł/kg

    Preis: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
    350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-20
    Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
    650 g
    14,52zł/kg

    Preis: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-13
    PREIS REDUZIERT -25%
    Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
    Verfallsdatum 2026-11-10
    Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
    315 ml
    17,27zł/l

    Preis: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
    280 g
    40,64zł/kg

    Preis: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5