Premium- Mini- Maiskolben

Rolnik
Premium- Mini- MaiskolbenPremium- Mini- Maiskolben
pojemność netto

pojemność netto

314 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-11

pojemność

cena za litr

37,71 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002223

5900919002223

Preis: 11,84 zł

11.84 PLN 2028-02-11 NewCondition
kukurydza mini kolby, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100:
Wartość energetyczna151 kJ /36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry4,0 g
Białko1,6 g
Sól0,92 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Kwidzyn Dosen Mais Kwidzyn Dosen Mais
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-11-30
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Rolnik Dosenmais Rolnik Dosenmais
340 g
13,15zł/kg

Preis: 4,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum
2029-09-16
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5