Bio Planet Glutenfreies BIO Kastanienmehl

Bio Planete

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

Bio Planet Glutenfreies BIO KastanienmehlBio Planet Glutenfreies BIO Kastanienmehl
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

48,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605412026

5902605412026

Preis: 19,45 zł

19.45 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka kasztanowa* 100 % (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.


Bio Planet Maismehl Produkt der Bio Planet Maismehl Produkt der
ökologischen Landwirtschaft 400 g
13,93zł/kg

Preis: 5,57 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-01-15
Bio Planet Bio- Amaranth- Mehl Bio Planet Bio- Amaranth- Mehl
400 g
30,80zł/kg

Preis: 12,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-04-30
Radix Radix-Bis Haferflocken Radix Radix-Bis Haferflocken
400 g
13,53zł/kg

Preis: 5,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-22
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-31
Bio Planet Planet Bio Flachs Mehl Bio Planet Planet Bio Flachs Mehl
BIO 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-02-17
Bio Planet Bio Planet Mandeln Bio Planet Bio Planet Mandeln
gemahlen (Mandelmehl) BIO 400 g
99,70zł/kg

Preis: 39,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-31
Bio Planet Planet BIO BIO Bio Planet Planet BIO BIO
Kastanienmehl 250 g
56,64zł/kg

Preis: 14,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-31
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Mehlkuchen 1 kg

Preis: 3,70 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planete Bio- Olivenöl extra Bio Planete Bio- Olivenöl extra
vergine 1 l

Preis: 71,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
für BIO Braten 500 ml
94,28zł/l

Preis: 47,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-01
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
BIO
Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
Braten BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

Preis: 42,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
77,85zł/l

Preis: 31,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Pizza- und Bio Planete Bio Planete Pizza- und
Nudelöl mit Chili- und Tomatengeschmack 250 ml
114,52zł/l

Preis: 28,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5