Bio Planet In Öl getrocknete Tomaten BIO

Bio Planet

Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych.

Bio Planet In Öl getrocknete Tomaten BIOBio Planet In Öl getrocknete Tomaten BIO
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-01

pojemność

cena za kilogram

67,82 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368070

5903900368070

Preis: 18,99 zł

18.99 PLN 2029-07-01 NewCondition

pomidory suszone* 60 %, olej słonecznikowy* 28 %, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia* 6 %, kapary*, ocet winny*, sól, czosnek*, oregano*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 571 kJ/139 kcal
Tłuszcz - 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,4 g
Węglowodany - 1,5 g
w tym cukry - 1,4 g
Błonnik - 7,9 g
Białko - 1,1 g
Sól - 2,5 g


Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych.


Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Helcom Helcom Pomidory suszone Helcom Helcom Pomidory suszone
paski 280 g
32,11zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
103
Verfallsdatum 2027-08-30
Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
280 g
41,32zł/kg

Preis: 11,57 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-30
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake 280 g
53,54zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
entkernte schwarze Oliven in Salzlake BIO 280 g
53,54zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-08-30
Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole
280 g
68,21zł/kg

Preis: 19,10 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-12-30
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
Verfallsdatum 2028-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Getrocknete Feigen 150 g
89,73zł/kg

Preis: 13,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
100 g
109,90zł/kg

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
135,00zł/kg

Preis: 13,50 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
BIO 150 g
169,27zł/kg

Preis: 25,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
glutenfreie Sultaninen 200 g
52,65zł/kg

Preis: 10,53 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
123,30zł/kg

Preis: 12,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
45,00zł/kg

Preis: 18 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Vollkorn-Basmatireis 500 g
23,78zł/kg

Preis: 11,89 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5