Bio Planete BIO raffiniertes Sheaöl

Bio Planete

Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.

Bio Planete BIO raffiniertes Sheaöl Bio Planete BIO raffiniertes Sheaöl
BIO
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

223,35 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020007887

3445020007887

Preis: 44,67 zł

44.67 PLN 2027-06-30 NewCondition

olej shea* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3700 kJ/900 kcal
Tłuszcz - 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 48 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 47 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 5,5 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.


Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.


Monini Monini extra natives Monini Monini extra natives
Olivenöl Classico Spray 200 ml
89,00zł/l

Preis: 17,80 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-11
Kujawski Rapsöl Kujawski Rapsöl
1 litr

Preis: 12,18 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-04
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Basilikum mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml mit 250 ml
91,96zł/l

Preis: 22,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-17
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Zitrone mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250ml 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-25
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini Monini aromatisierte Öl Monini Monini aromatisierte Öl
Arten von Pfeffer mit nativem Olivenöl (Extra Virgin ) 250 ml 4 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

Preis: 23,61 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-18
Bio Planete Bio- Olivenöl extra Bio Planete Bio- Olivenöl extra
vergine 1 l

Preis: 71,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
für BIO Braten 500 ml
94,28zł/l

Preis: 47,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-01
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
48,63zł/kg

Preis: 19,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
BIO
Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
Braten BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

Preis: 42,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
77,85zł/l

Preis: 31,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5