Planete Bio-Öl zum Kochen und Braten BIO

Bio Planete

Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600

Planete Bio-Öl zum Kochen und Braten BIOPlanete Bio-Öl zum Kochen und Braten BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

39,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020002615

3445020002615

Preis: 19,99 zł

19.99 PLN 2027-12-30 NewCondition

wysokooleinowy olej słonecznikowy* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Opis:

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw.

 

Składniki:

wysokooleinowy olej słonecznikowy*(100%)

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600


Marke:Bio Planete
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
für BIO Braten 500 ml
94,28zł/l

Preis: 47,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-01
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
BIO
Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
Braten BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

Preis: 42,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio- Olivenöl extra Bio Planete Bio- Olivenöl extra
vergine 1 l

Preis: 71,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
48,63zł/kg

Preis: 19,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
77,85zł/l

Preis: 31,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Pizza- und Bio Planete Bio Planete Pizza- und
Nudelöl mit Chili- und Tomatengeschmack 250 ml
114,52zł/l

Preis: 28,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Bio Planete Bio Planete Natives Bio Planete Bio Planete Natives
BIO-Kokosnussöl 950 ml
76,83zł/l

Preis: 72,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-07
Bio Planete Bio Planete BIO Bio Planete Bio Planete BIO
raffiniertes Sheaöl 200 ml
223,35zł/l

Preis: 44,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5