Bio Planète Olivenöl für BIO Braten

Bio Planete

Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.

Bio Planète Olivenöl für BIO BratenBio Planète Olivenöl für BIO Braten
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-01

pojemność

cena za litr

94,28 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020001755

3445020001755

Preis: 47,14 zł

47.14 PLN 2028-01-01 NewCondition

oliwa z oliwek dezodorowana* (80 %), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia* (20 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Wartość energetyczna - 3404 kJ/828 kcal
Tłuszcz - 92 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 15 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.
Witamina E - 27 mg (225 %)*
* dzienna referencyjna wartość spożycia


Oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia stanowi smaczną alternatywę dla powszechnie stosowanych olejów do smażenia. Zawiera dezodorowaną oliwę z oliwek oraz oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Delikatna obróbka parą wodną zwiększa odporność oliwy na wysoką temperaturę. Mieszanka ta charakteryzuje się bardzo wysokim punktem dymienia – aż 210°C. Dzięki temu nadaje przygotowywanym potrawom delikatny, przyjemnie owocowy posmak. To właśnie niezwykła odporność na wysokie temperatury sprawia, że oliwa z oliwek do pieczenia i smażenia firmy Bio Planete idealnie nadaje się do stosowania w wysokich temperaturach. Nasza oliwa to smaczna towarzyszka każdego kucharza, doskonała do przyrządzania wszelkich gorących dań.


Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-06
Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Preis: 29,14 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-08-27
Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
ersten Kaltpressung 500 ml
62,52zł/l

Preis: 31,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-27
Monini Traubenkernöl Monini Traubenkernöl
Traubenkernöl Monini 500 ml
36,38zł/l

Preis: 18,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-22
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
Kochen und Braten BIO 500 ml
39,98zł/l

Preis: 19,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-30
Bio Planete Bio Planète Bio Planete Bio Planète
Sonnenblumenöl BIO Jungfrau 500 ml
35,64zł/l

Preis: 17,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-01
Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
extra vergine BIO 500 ml
72,90zł/l

Preis: 36,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Planete Bio-Öl zum Bio Planete Planete Bio-Öl zum
BIO
Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee Planete Bio-Öl zum Braten BIO Ghee
Braten BIO Ghee 500 ml
85,12zł/l

Preis: 42,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio- Olivenöl extra Bio Planete Bio- Olivenöl extra
vergine 1 l

Preis: 71,15 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Bio Planete Bio Planet Bio Planete Bio Planet
Glutenfreies BIO Kastanienmehl 400 g
48,63zł/kg

Preis: 19,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Bio Planete Bio Planete
Kokosnussöl, geruchlos, BIO 400 ml
77,85zł/l

Preis: 31,14 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete Pizza- und Bio Planete Bio Planete Pizza- und
Nudelöl mit Chili- und Tomatengeschmack 250 ml
114,52zł/l

Preis: 28,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Bio Planete Bio Planete Natives Bio Planete Bio Planete Natives
BIO-Kokosnussöl 950 ml
76,83zł/l

Preis: 72,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-07
Bio Planete Bio Planete BIO Bio Planete Bio Planete BIO
raffiniertes Sheaöl 200 ml
223,35zł/l

Preis: 44,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5