Biorganica Nouva Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake

bioragnica nouva

Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.

Biorganica Nouva Grüne Oliven, kernlos in BIO-SalzlakeBiorganica Nouva Grüne Oliven, kernlos in BIO-Salzlake
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

53,54 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689003999

8029689003999

Preis: 14,99 zł

14.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

zielone oliwki*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 642 kJ 156 kcal
Tłuszcz: 14,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g
Weglowodany: 3,6 g
w tym cukry: 0,5 g
Białko: 1,0 g
Sól: 8,61 g


Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.


Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
280 g
41,32zł/kg

Preis: 11,57 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-04-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
entkernte schwarze Oliven in Salzlake BIO 280 g
53,54zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-08-30
Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole Aarts Aarts Spargel in BIO-Sole
280 g
68,21zł/kg

Preis: 19,10 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-12-30
Devaldano Devaldano Butter Devaldano Devaldano Butter
Verfallsdatum 2028-11-30
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Sauerkraut Haus Mini 280 g
32,89zł/kg

Preis: 9,21 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-06-30
Bio Planet Bio Planet In Öl Bio Planet Bio Planet In Öl
getrocknete Tomaten BIO 280 g
67,82zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-07-01
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
BIO
Bioragnica Nouva gegrillten Artischocken in Öl BIO Bioragnica Nouva gegrillten Artischocken in Öl BIO
gegrillten Artischocken in Öl BIO 190 g
91,95zł/kg

Preis: 17,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-11-30
bioragnica nouva bioragnica nouva
Verfallsdatum
2029-05-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5