Bosphaera Anti-Falten-Creme

Bosphaera

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.

Bosphaera Anti-Falten-Creme   Bosphaera Anti-Falten-Creme
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

845,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175900760

5903175900760

Preis: 42,29 zł

42.29 PLN 2028-05-20 NewCondition

Intensywnie nawilżająco-liftingujący krem do twarzy z masłem mango oraz olejami: z pestek winogron i słodkich migdałów, jest idealnym rozwiązaniem dla skóry delikatnej, wrażliwej, przesuszonej, skłonnej do alergii oraz dojrzałej. Dzięki zawartości hydrolatu z róży damasceńskiej, który działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje oraz równoważy skórę, krem może być stosowany przez osoby z cerą naczynkową.

Starannie wyselekcjonowane kompozycje odżywcze i najwyższej jakości regenerujące składniki doskonale nawilżą skórę, przywracając jej gładkość i elastyczność. Składniki aktywne dodatkowo wzmacniają efekt liftingu i umożliwiają penetracje biocząsteczek do skóry, zwiększając syntezę kolagenu i przedłużając efekt jej naprężenia.


Ziaja Kakaobutter, verbessert den Ziaja Kakaobutter, verbessert den
Hautton , Creme normale Haut , trockene 50 ml
145,60zł/l

Preis: 7,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-05-30
Ziaja Ziaja Natürliche Ziaja Ziaja Natürliche
Oliven-Gesichtscreme für trockene, normale Haut 50 ml
153,20zł/l

Preis: 7,66 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-02-28
Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für Ziaja Ziaja Olivencreme + UV für
trockene und normale Haut 50 ml
145,40zł/l

Preis: 7,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

Preis: 13,19 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2029-02-28
Bella Bella
50 szt.

Preis: 7,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2030-05-30
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Bosphaera Bosphaera Velvet Bosphaera Bosphaera Velvet
Augencreme 20 g
3 084,50zł/kg

Preis: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, saftige Himbeere mit Hibiskus 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Zucker-Körperpeeling mit Beeren und Feigen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
336,70zł/kg

Preis: 33,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Regenerierende Bosphaera Bosphaera Regenerierende
und weichmachende Hand- und Fußcreme 100 g
321,40zł/kg

Preis: 32,14 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Bosphaera Bosphaera
Körperbutter, schwarze Orchidee Feuchtigkeitsspendende und regenerierende 200 g
232,40zł/kg

Preis: 46,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Sugar Bosphaera Bosphaera Sugar
Körperpeeling, lila Pfingstrosen 200 g
193,20zł/kg

Preis: 38,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Reinigungs- Bosphaera Bosphaera Reinigungs-
und Peeling-Gesichtswaschpaste 100 g
387,00zł/kg

Preis: 38,70 zł

PLN
1
1
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5