Brennessel -Tee Express

Posti
43Brennessel -Tee Express
Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Pokrzywa - pomaga zachować piękną skórę, włosy i paznokcie - sprzyja eliminacji nadmiaru wody z organizmu - wspiera witalność organizmu Czy wiesz, że... Po długim, męczącym dniu warto wziąć relaksującą kąpiel pokrzywową. Saszetki pokrzywy w bawełnianym woreczku umieść w wannie pod strumieniem ciepłej wody.
Brennessel -Tee ExpressBrennessel -Tee Express
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za sztukę

0,17 zł / szt.

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888014616

5900888014616

Preis: 3,33 zł

kaufen 12 szt. für 3.28 zł/szt
3.33 PLN 2027-12-30 NewCondition

ziele pokrzywy (Urtica dioica)


Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna 204 kJ / 48 kcal
węglowodany 12 g
w tym cukry11 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Pokrzywa - pomaga zachować piękną skórę, włosy i paznokcie - sprzyja eliminacji nadmiaru wody z organizmu - wspiera witalność organizmu Czy wiesz, że... Po długim, męczącym dniu warto wziąć relaksującą kąpiel pokrzywową. Saszetki pokrzywy w bawełnianym woreczku umieść w wannie pod strumieniem ciepłej wody.
Eigenschaften:mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, tylko polskie zioła
Sicherheitshinweis:Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na ziele pokrzywy. Zarówno dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Marke:Posti
Über die Marke:Posti Ponad 60 lat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatka ziołowa ekspresowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób parzenia: Do filiżanki włóż jedną torebkę pokrzywy i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzaj 5 - 7 minut pod przykryciem. Zalecamy spożywanie naparu z 1 torebki 2 razy dziennie.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

    Preis: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
    Hagebuttentee 20 torebek

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Tee Kamille 20 torebek

    Preis: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Posti Kräuter-Tee 20 Beutel
    Kamillentee 20 szt.

    Preis: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Bifix Bifix Kräutertee 20 Bifix Bifix Kräutertee 20
    Zitronenmelissenbeutel 20 szt.

    Preis: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-14
    Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer Bifix Bifix Rooibos Afrikanischer
    Roter Busch Tee 20 szt.

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-05-26
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Kräutertee aus Fenchel 20 torebek

    Preis: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum
    2028-05-30
    Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
    20 szt.

    Preis: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Posti Yunnan- schwarzer Tee Blatt Posti Yunnan- schwarzer Tee Blatt
    80 g
    85,38zł/kg

    Preis: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Posti Posti Yunan grüner Tee mit Posti Posti Yunan grüner Tee mit
    Zitrone 20 szt.

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Posti grünem Tee Posti grünem Tee
    100 g
    68,30zł/kg

    Preis: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Posti Posti
    20 torebek

    Preis: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-10-10
    Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze Posti Kräuter-Tee 20 Beutel Minze
    30 g
    108,33zł/kg

    Preis: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Posti Earl Grey schwarzer Tee Posti Earl Grey schwarzer Tee
    aromatisiert Blatt gebrochen 80 g
    81,88zł/kg

    Preis: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Posti Madras schwarzen Tee Laub Posti Madras schwarzen Tee Laub
    gebrochen 80 g
    85,38zł/kg

    Preis: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5