Tropical Müsli Getreide

Sante
42Tropical Müsli Getreide
Tropical Müsli GetreideTropical Müsli Getreide
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-17

pojemność

cena za kilogram

22,86 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002099

5900617002099

Preis: 8,00 zł

8.00 PLN 2027-07-17 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), kandyzowana papaja (papaja, cukier)], pszenica, grys kukurydziany, cukier trzcinowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), tłuszcz palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodu jęczmiennego, melasa trzcinowa, syrop glukozowy, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny z (soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1607 kJ
Wartość energetyczna381 kcal
Tłuszcz6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany69 g
w tym cukry22 g
Błonnik7,8 g
Białko8,8 g
Sól0,47 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Sante
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Radix Radix-Bis Müsli knackig aus Radix Radix-Bis Müsli knackig aus
    Him- und Brombeeren 350 g
    24,89zł/kg

    Preis: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Sante Sante traditionelle Müsli Sante Sante traditionelle Müsli
    mit Früchten 350 g
    21,14zł/kg

    Preis: 7,40 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-07-08
    Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
    Getreide mit Banane Schokolade 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-07-07
    Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
    350g 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-09
    Sante Sante Granola Obst Sante Sante Granola Obst
    Verfallsdatum
    2027-03-19
    Sante Sante klassischer Crunchy Sante Sante klassischer Crunchy
    Verfallsdatum
    2027-04-22
    Sante Santa Schokoladen-Granola Sante Santa Schokoladen-Granola
    Verfallsdatum
    2027-02-25
    Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-07
    Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes 500 g
    12,62zł/kg

    Preis: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes kleines 500 g
    12,72zł/kg

    Preis: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Sante Cocoa Haferflocken Cookies Sante Cocoa Haferflocken Cookies
    Verfallsdatum 2027-02-06
    Sante natürlichen Haferkekse Sante natürlichen Haferkekse
    138 g
    39,71zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum
    2027-01-27
    Sante Haferflocken Cookies mit Sante Haferflocken Cookies mit
    Preiselbeeren 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5