Cocoa

Mango, jeden z najpyszniejszych owoców. W swojej wysuszonej formie zachowuje charakterystyczny, słodko winny smak. Czekolada w której kulki mango są zanurzone, tworzy wraz z owocem słodko-winno kremową kombinację. Czekolada Creamy, którą pokryty jest owoc, dzięki roztartym migdałom i miąższowi z kokosa, do złudzenia przypomina smakiem mleczną czekoladę. Produkt zdecydowanie dla amatorów “mlecznych”, łagodnych smaków, mimo że nie zawiera MLEKA i jest w 100 % wegański.
Zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-29

pojemność

cena za kilogram

306,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902565216771

5902565216771

Preis: 21,42 zł

21.42 PLN 2027-06-29 NewCondition

czekolada* 55 % (tłuszcz kakaowy*, inulina*, substancja słodząca: erytrytol*, MIGDAŁY*, sproszkowany napój OWSIANY*, nieprażone ziarno kakao*, sproszkowany miąższ kokosowy*, naturalne aromaty, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), zawartość masy kakaowej minimum 31 %), suszone mango* 45 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1663 kJ / 397 kcal
Tłuszcz: 20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11 g
Węglowodany: 48 g
w tym cukry: 33 g
w tym poliole: 8,0 g
Błonnik: 18 g
Białko: 4,4 g
Sól: 0,25 g


Mango, jeden z najpyszniejszych owoców. W swojej wysuszonej formie zachowuje charakterystyczny, słodko winny smak. Czekolada w której kulki mango są zanurzone, tworzy wraz z owocem słodko-winno kremową kombinację. Czekolada Creamy, którą pokryty jest owoc, dzięki roztartym migdałom i miąższowi z kokosa, do złudzenia przypomina smakiem mleczną czekoladę. Produkt zdecydowanie dla amatorów “mlecznych”, łagodnych smaków, mimo że nie zawiera MLEKA i jest w 100 % wegański.
Zawiera substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio- Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio-
Schokolade 70 g
246,29zł/kg

Preis: 17,24 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-16
Cocoa Kakao aus türkischer Cocoa Kakao aus türkischer
Maulbeere in roher Bio-Schokolade 70 g
249,57zł/kg

Preis: 17,47 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-04-27
Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher
Bio-Schokolade 70 g
249,57zł/kg

Preis: 17,47 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-09
Cocoa Kakaobananen in roher Cocoa Kakaobananen in roher
Bio-Schokolade 70 g
242,71zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-07-10
Cocoa Kakao Feigen in rohen Cocoa Kakao Feigen in rohen
Schokolade BIO 70 g
240,14zł/kg

Preis: 16,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-20
Bakalland Bakalland Mango Scheiben Bakalland Bakalland Mango Scheiben
70 g
140,43zł/kg

Preis: 9,83 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-05-30
Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
Verfallsdatum 2027-10-30
Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
Verfallsdatum 2028-01-30
Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher
Schokolade BIO 70 g
287,29zł/kg

Preis: 20,11 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-22
Cocoa rohe Mandeln in Schokolade Cocoa rohe Mandeln in Schokolade
bio 70 g
255,57zł/kg

Preis: 17,89 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-04
Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in
Schokolade Kaffee 70% Bio 70 g
249,43zł/kg

Preis: 17,46 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-04-29
Cocoa Paranüsse in Roh- Cocoa Paranüsse in Roh-
Schokolade 70% Bio 70 g
352,14zł/kg

Preis: 24,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-03
Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in
rohen BIO 70 g
242,71zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-01
Cocoa Termine Kakao in der Cocoa Termine Kakao in der
Schokolade roh BIO 70 g
228,43zł/kg

Preis: 15,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-22
Cocoa Coca Haselnüsse in der Cocoa Coca Haselnüsse in der
Schokolade Kokos BIO 70 g
271,29zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-07-03
Cocoa Kakao-Mandeln in Cocoa Kakao-Mandeln in
Pflanzenmilch BIO-Schokolade 70 g
255,57zł/kg

Preis: 17,89 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-05
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5